Jaka fryzura na ślub

Autorem artykułu jest Darek Piotr

Ślub to jedno z najwspanialszych dni w życiu każdej kobiety. Wszystko musi być idealnie przygotowane zaczynając od wystroju kościoła, sali weselnej, doboru auta a skończywszy na menu i kapeli. Aby ten dzień był szczególny i zapadł w twojej pamięci na zawsze należy całość drobiazgowo zorganizować...

Większość pań mimo szybko zbliżającej się daty ślubu nie jest w stanie zdecydować się jaka fryzura na ślub najlepiej pasuje.
Poszukując modnych trendów warto przyjrzeć się bliżej fryzurą klasycznym. Mogą to być rozpuszczone proste włosy lub klasyczny warkocz. W uczesaniach ślubnych wracają obecnie do łask wszelakiego rodzaju koki. Coraz częściej pojawiają się też fryzury z warkoczem w roli głównej.
Ważnym elementem fryzury ślubnej jest welon. Jest kilka sposobów na wpięcie welonu w fryzurę ślubną. Może to być wysokie upięcie prawie na czubku głowy. W ten sposób łatwo jest zakryć twarz welonem. Jest też możliwość umieszczenia welonu niżej, na wysokości połowy głowy, a nawet wpiąć pod kok, tak żeby ukazać cały urok fryzury. Ostatnimi czasy wśród fryzur Panny Młodej pojawiają się nowatorskie detale. Bardzo popularne jest wplatanie we włosy różnego rodzaju motywów kwiatowych, niekoniecznie białych. Panna młoda może też bez skrępowania wybrać fryzurę w puszyste loki lub naturalne fale. Inną sugestią jest finezyjny, kobiecy kok z białym kwiatem. Wyjątkowo prezentuje się to na głowach brunetek.

Na dzień ślubu należy więc sporo uwagi poświęcić uczesaniu ślubnemu. Dla Panny Młodej jest to istotny detal kreacji, wobec tego jej odpowiednie przygotowanie nie może być zaniedbane. Stosowna fryzura na dzień ślubu oraz makijaż ślubny, który pasuje do kreacji oraz wytrwa całą ślubną zabawę jest sukcesem udanego ślubu. Wobec tego, aby wszystko się udało należy doskonale zrealizować każde zadanie dbając o najdrobniejsze detale.
--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie