czwartek, 2 lutego 2012

Różne metody zagęszczania włosów

Autorem artykułu jest pacman82

Wypadające włosy to niezwykły problem, dotyczący wielu osób.
Jak się okazuje coraz młodsze osoby, mają wielki problem z postępującą łysiną. Remedium na ich problemy może być skuteczna operacja zagęszczania włosów. Jednakże na rynku, mamy wiele metod, które pozwolą nam zgęścić włosy.
Którą zatem wybrać?
Metod zagęszczania włosów jest wiele, jednak warto przyjrzeć się tym najbardziej popularnym. Metodom, które już od lat, są stosowane z wielkimi sukcesami.
Pierwsza z nich, to tak zwana metoda Mono Fibre, która krótko mówiąc, polega przede wszystkim, na licznych zabiegach fryzjerskich, którymi przedłuża się włosy. Podczas wizyty u specjalisty-fryzjera, włosy się zagrzewa, po czym niezwykle precyzyjnie muszą zostać doplątane, dowiązane do nowych kosmyków włosów. Tego rodzaju zagęszczanie włosów, winno być po około 10 tygodniach powtórzone, aby można było mówić o pełnym sukcesie.
Kogo jednak nie przekonuje tego rodzaju metoda, może skorzystać z innej, zaimportowanej prosto z USA. Metoda Implant Micro Derme, o której teraz mowa, jest przede wszystkim niezwykle skuteczna, gdyż w przeciwieństwie do bolących zabiegów chirurgicznych, charakteryzuje się bezinwazyjnością. W wyniku tego, włosy przyjmą się, a podczas procesu zagęszczania włosów nie dojdzie, do żadnych infekcji czy skażeń.
Niezwykle popularna, jest również metoda pod nazwą „Easy Hair Extension”. Zagęszczanie włosów tym sposobem, wiąże się z odbudową zniszczonych i cienkich włosów, a wszystko preparuje się za pomocą specjalistycznych tulejek, które będą doczepiały nowe włosy, do resztek, rosnących na głowie. Dlaczego metoda ta jest tak rewelacyjna? A mianowicie owe tulejki, będące podstawą zagęszczania włosów, są niezwykle trwałe i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, gdyż produkowane są one m.in. z miedzi czy brązu. Metoda ta jest jednakże niezwykle kosztowna, i osób posiadających średnie zarobki, na pewno nie będzie stać na wykonanie tego typu zabiegu.
Jak więc widać powyżej, na rynku istnieją różne metody zagęszczania włosów. Jeżeli odczuwamy potrzebę polepszenia swojej sytuacji związanej z przerzedzonymi włosami, to powinniśmy zdecydować się na jedną z owych metod.
--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz