Etapy wykonywania paznokci akrylowych francuskich

Etapy wykonywania paznokci akrylowych francuskich
W XXI stuleciu, styl, wygląd, moda oraz sposób ubierania się są zasadniczą kwestią, nie tylko dla samych kobiet, ale też i dla mężczyzn. Jednak to właśnie damy, wpływają na styl w największym stopniu. Każda kobieta pragnie prezentować się rewelacyjnie, niezależnie od sytuacji.

Olbrzymi wpływ będą tu miały detale naszego wizerunku jak na przykład ręce i paznokcie. Czasem dbanie o nie jest uciążliwe, a niekiedy zwyczajnie natura nie obdarzyła nas pięknymi, urodziwymi i niełamliwymi paznokciami. Jeśli mimo wszystko dama chce prezentować się gustownie, może wybrać paznokcie akrylowe, które będą z pewnością elementem dekoracyjnym i wizytówką pań.
Czy utworzenie paznokci akrylowych jest kłopotliwą rzeczą? Dla wprawionych kosmetyczek zapewne nie, ale nie próbujmy tego robić same. Jakie są etapy wykonywania francuskich paznokci akrylowych? Początkowym krokiem jest dezynfekcja paznokci i miejsc około paznokciowych oraz przycinanie bądź odsuwanie skórek.

Kiedy już ten krok mamy za sobą, możemy przejść do skrócenia paznokci do minimum, to jest przycinania albo piłowania paznokci. W następnej kolejności płytka paznokcia musi zostać zmatowiona. Po tym etapie powinno się płytkę paznokcia posmarować środkiem odtłuszczającym i zaaplikować primer razem z wzornikiem naszego paznokcia akrylowego.
Na model nakłada się nieco białego akrylu i pozostawia do wyschnięcia. Po chwili na paznokciu rozprowadza się nieco większą kropelkę białego akrylu, a kiedy wyschnie – kroplę przejrzystą. Gdy akryl będzie twardy, zdejmuje się wyselekcjonowany szablon, piłuje okolice paznokcia na interesujący nas kształt i aplikuje na niego oliwkę. Po wyschnięciu oliwki nanosimy na paznokcie bezbarwną emulsję co kończy całą procedurę.
Artykuł z serwisu Airstar.pl Promocja strony
Autor: postaciowa

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie