środa, 14 marca 2012

Manicure hybrydowy trwałym sposobem na piękne paznokcie

Manicure hybrydowy trwałym sposobem na piękne paznokcie

Chcesz cieszyć się pięknie pomalowanymi paznokciami przez dłuższy czas? Jest na to sposób, który warto wypróbować, a mianowicie manicure hybrydowy. Na czym polega to zdobienie?

Niektóre kobiety przykładają ogromną wagę do tego, by ich paznokcie prezentowały się pięknie każdego dnia. Stosują różnego rodzaju lakiery, zakładają tipsy albo decydują się na wykonanie profesjonalnego manicure'u.

Jeśli zależy nam na trwałości takiego zdobienia, dobrze jest zafundować sobie manicure hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach około trzech tygodni. W tym czasie nie musimy nawet myśleć o paznokciach, które wyglądają nienagannie przez cały okres utrzymywania się takiego manicure'u.

Manicure hybrydowy to tańsza i zdrowsza alternatywa dla paznokci żelowych albo akrylowych. Nie niszczy płytki paznokciowej, ponadto taki zabieg nie jest zbyt czasochłonny. Lakiery wykorzystywane do stworzenia tego zdobienia łączą w sobie właściwości żelu oraz lakieru do paznokci. Nie nakłada się grubej warstwy lakieru, nawet cienka warstwa pozwala na uzyskanie trwałego i lśniącego koloru. Lakier jest niezwykle odporny - nie kruszy się ani nie odpryskuje, a kolor nie blaknie. Sam zabieg trwa około 40 minut, a taki manicure jest idealny na wszelkie wyjazdy, gdyż nie trzeba już wtedy zabierać lakierów ani zmywacza do paznokci.

Samo zrobienie takiego manicure'u wygląda tak, że kosmetyczka początkowo przygotowuje paznokcie (nadaje im właściwy kształt, usuwa skórki, poleruje), następnie nakłada na nie bazę, lakier kolorowy oraz utwardzacz. Każdy lakier utwardza się przy pomocy lampy UV przez kilka minut. Jedyną wadą jest usuwanie manicure'u tego rodzaju, gdyż jest ono możliwe jedynie w salonie kosmetycznym. Zwykłym zmywaczem nie jesteśmy w stanie go usunąć. Zmywanie manicure'u hybrydowego trwa zwykle nie dłużej niż 15 minut. Po jego usunięciu można wykonać kolejne zdobienie.
--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz