Cud dieta! Nie potrzebna wystarczy taśma

Cud dieta! Nie potrzebna wystarczy taśma

Autorem artykułu jest Anna Kurdziel

Wszystkie kobiety marzą o pięknej sylwetce. Niestety szybkie tempo życia, nieregularne posiłki, stres sprzyjają nadmiernemu gromadzeniu się tkanki tłuszczowej.
Warto zadbać o siłę i jędrność mięśni. Sukces w tym zapewni dobrze zorganizowany trening. Warto więc zaopatrzyć się w taśmę do ćwiczeń.
Taśma jest bardzo praktyczna i łatwa w użyciu. I najwaąniejsze nie jest az tak strasznie droga jak większośc rzeczy w naszych cięzkich czasach. Pomaga nam usprawnić i rozruszać wszystkie partie mięśni, nawet te najbardziej zastałe. Można ćwiczyć z nia zarówno stojąc, siedząc, leżąc jak i klęcząc.
Należy pamiętać o tym, że aby spalić tłuszcz, warto włączyć trening kardio i zdrowa dietę. Aby uzyskać dobre efekty, należy ćwiczyć co najmniej trzy razy w tygodniu przez 30 – 60 minut. Ważne jest by przed każdym ćwiczeniem pamiętać o rozgrzewce. Może to być marsz, bieg lub skakanie na skakance.
zdrowa kobieta
Na zakończenie należy rozciągnąć mięśnie. Ćwiczenia należy wykonywać wolno i dokładnie, przy napiętych mięśniach. Warto powtórzyć ćwiczenia 15- 20 razy w 3 - 4 seriach. Jednym przykładowym ćwiczeniem są brzuszki z użyciem taśmy. Postram się krótko opisać, jak to wygląda. Należy położyć się na plecach, nogi ugiete. Układamy tasmę pod udami, a jej końce trzymamy w dłoniach. Podnosimy się do góry, unosząc głowę i barki z jednoczesnym uginaniem ramion w łokciach. Takie ćwiczenie wzmacnia mięśnie brzucha oraz ramion.
Trening ten z łatwością możesz przeprowadzić w domu. A na efekty długo nie będzie trzeba czekać. Każdy kto kiedykolwiek ćwiczył z taśmą, wie że nie jest to nic trudnego. Wystarczy poświęcić tylko trochę czasu by czuć się zdrowo i pięknie.
kobieta z taśmą
---
Anna Kurdziel
http://www.urodaartemida920.blogspot.com
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!