Jak dobierać torebki do ubrań?

Jak dobierać torebki do ubrań?

Autorem artykułu jest Karalajna

Masz problemy z tym, jak odpowiednio dobrać torebkę do ubrania? Dostosować jej styl do koloru ciuchów, czy może tylko butów?
Oto kilka porad na ten temat.
Torebki to nieodłączny element garderoby każdej kobiety. Poza funkcją użytkową, odpowiednio dobrane torebki pełnią również, bardzo istotną funkcję estetyczną. Są one bowiem dopełnieniem wizerunku dla każdej kobiety.
Ogólnie przyjęta zasada, to dobór koloru torebki pod kolor butów, a także dobór odpowiedniego typu, z przeznaczeniem na daną okazję, aczkolwiek od pewnego czasu odchodzi się już od tej zasady. Dla kobiety dbającej o szczegóły i przywiązującej dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego, a także starannej w dobieraniu stroju, odpowiednia torebka wieńczy niejako dzieło. Musi zatem doskonale współgrać z resztą garderoby.
Wiele kobiet posiada całkiem okazałe, w swojej liczebności, kolekcje torebek - do każdych butów i na każdą okazję. Sama podczas ostatnich porządków naliczyłam ich kilkanaście, z czego co najmniej połowę zdecydowałam się rozdać wśród koleżanek.
 Od dużych pojemnych toreb, po maleńkie torebeczki kopertówki. Od tych noszonych w dłoni, po te zarzucane na ramię. Wśród różnorodności modelów, typów, materiałów, faktur i bogatej gamy kolorystycznej, niewprawiony łatwo może się pogubić.
Modna kobieta powinna być na bieżąco z ową "torebkową modą" i nigdy nie może lekceważyć doboru odpowiedniej torebki do swojego stroju. Można nawet tu śmiało sparafrazować: "pokaż mi jaką masz torebkę - a powiem ci kim jesteś". Zapewne większość kobiet wyjdzie na dość chaotyczne, biorąc pod uwagę trud, z jakim udaje nam się znaleźć w niej kluczyki czy chociażby komórkę. Ale trzeba nam to po prostu wybaczyć.
---
Zobacz też modne torebki damskie ręcznie robione.
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!