Mamo, ja chcę soczewki, czyli dlaczego warto nosić soczewki kontaktowe

Mamo, ja chcę soczewki, czyli dlaczego warto nosić soczewki kontaktowe

Autorem artykułu jest Panna Dziewanna
Każdy, kto nosił kiedyś okulary i z czasem przestawił się na soczewki kontaktowe, błogosławi je jak nic innego. Ci, którzy nigdy nie mieli problemów ze wzrokiem, mogą użytkowników soczewek nie zrozumieć. Jak ich przekonać do swoich racji? Jak namówić mamę na soczewki kontaktowe?

1. Soczewki to nieskrępowana niczym wolność! W soczewkach kontaktowych można robić dosłownie wszystko, nie obawiając się, że spadną, pobrudzą się, zniszczą, ktoś nam je zrzuci, zostawimy je gdzieś w autobusie, stracimy je podczas szaleństw na parkiecie...Soczewki są po prostu wygodne, można przy nich zakładać okulary przeciwsłoneczne, a różnorodność wyboru soczewek na rynku sprawia, że można nosić codziennie nowe, bez używania płynów czy pojemniczków - wyjątkowo pożyteczne dla zapominalskich.

2. Soczewki ułatwiają życie. Soczewki kontaktowe, choć niekiedy wymagają pielęgnacji i regularnej wymiany, są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu niż okulary korekcyjne. Soczewki nie ulegają widocznym w trakcie noszenia zabrudzeniom, nie pokrywają się kroplami deszczu, nie parują w autobusie…

3. Soczewki zwiększają pewność siebie. Choć okulary wracają do łask, dla osób o bardzo słabym wzroku potrafią być wielkim utrapieniem. Niekiedy zbyt grube i niewygodne szkła są jak wyrok dla życia towarzyskiego okularnika. Zwłaszcza młode kobiety mogą mieć tutaj duże korzyści z noszenia soczewek kontaktowych, choćby na specjalne okazje czy wyjścia na dyskotekę.

4. Soczewki pomagają uprawiać sport. Jeśli chcemy utrzymać ciało w formie, żyć aktywnie, uprawiać ulubione sporty, warto mieć w domu choć kilka opakowań soczewek kontaktowych do jednorazowego użytku. Sport w soczewkach to zajęcie dużo przyjemniejsze i praktyczniejsze. Poza tym, odpada nam wymówka: “nie pójdę biegać w deszczu, bo w okularach i tak niczego nie zobaczę…”. Nasz wewnętrzny leń nie będzie miał już żadnych wymówek!

5. Soczewki pozwalają się zmieniać. Codziennie inna fryzura? Czasochłonne. Codziennie inny kolor włosów? Trudne do zrobienia. Codziennie inny kolor oczu? Nic prostszego! Kolorowe soczewki kontaktowe pozwalają zmieniać wygląd tęczówki, nadając twarzy całkiem innego charakteru. Soczewki w tym wypadku to nie tylko korekcja, ale i wyjątkowy rodzaj stylizacji.
6. Szkła kontaktowe pozwalają zapomnieć o wadzie. Nagle okazuje się, że widzimy tak jak wszyscy inni wokół. Nie różnimy się od tych, którzy nie mają żadnych powodów, by czuć się jak kret lub kura nocą. To niezwykły luksus móc poczuć komfort i po prostu widzieć - pod każdym kątem, w każdych warunkach atmosferycznych, bez ograniczenia pola widzenia.

7. Soczewki nie są drogie. Soczewki to typ korekcji wzroku tańszy niż mogłoby się wydawać, o czym warto się przekonać, wybierając np. dowolne soczewki miesięczne, ich dzienny koszt to mniej niż codzienna kawa w kawiarni.

Zatem co powiedzieć komuś, by go przekonać do założenia soczewek? "Po prostu spróbuj! Zalet jest tak wiele, że jak tylko spróbujesz, od razu się w nich zakochasz!" Więcej powodów znajdziesz w artykule: Zalety soczewek kontaktowych.
---
Interesują Cię soczewki kontaktowe? Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź Kontaktowe.pl!
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

  1. Tanie soczewki kontaktowe online od 1998 roku - Lensbase.pl
    Z Lensbase.pl, możesz zaoszczędzić do 70% na zakupie dziennych, tygodniowych lub miesięcznych soczewek kontaktowych, a także torycznych, dwuogniskowych i kolorowych. W naszym magazynie posiadamy ponad 5 milionów soczewek, czyniąc nas wiodącego dostawcę internetowego soczewek kontaktowych na polskim rynku. Nasza oferta obejmuje najlepsze markowe soczewki, wszystkie w przystępnej cenie - możesz być pewny iż u nas zaoszczędzisz pieniądze. Staramy się aby zakup online, produktu takiego jak soczewki kontaktowe był jak najprostszy. Wierzymy iż oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów, zapewniając miłą, profesjonalną obsługę.
    Sprzedażą soczewek kontaktowych zajmujemy się od 1998 roku, z dumą zapewniając 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodnej obsługi. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza profesjonalna obsługa klienta służy zawsze pomocą.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!