Przygotowanie stóp do lata

Przygotowanie stóp do lata

Autorem artykułu jest Małgorzata B.

Już niedługo nadejdzie lato, więc powinniśmy jak najlepiej przygotować się do cieplejszych miesięcy. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o nasze zdrowie, dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd. Lato, to czas, kiedy zakładamy odkryte buty, więc powinniśmy w pierwszej kolejności zadbać o nasze stopy, aby były zdrowe i zadbane.
pedicureNajlepszym zabiegiem, jaki możemy sobie zafundować jest profesjonalny pedicure. Jest on bardzo przyjemny, relaksujący i przynosi natychmiastowe rezultaty. Nawet najbardziej zaniedbane stopy po zabiegu będą prezentowały się zjawiskowo.

Szybka pomoc dla stóp
Profesjonalny pedicure w wersji klasycznej jest idealnym zabiegiem, który poprawia wygląd oraz stan naszych stóp oraz paznokci. Podczas zabiegu usuwany jest martwy naskórek, który często jest już zrogowaciały. Taka skóra jest szorstka i niemiła w dotyku. Podczas zabiegu usuwany jest cały martwy naskórek, modelowane są paznokcie, które na samum końcu można pomalować lakierem lub pokryć żelem. Po zabiegu nasze stopy na pewno będą miękkie w dotyku i będą prezentowały się nienagannie.

Gdy dokuczają nam odciski
Jeśli na naszych stopach pojawiły się odciski to musimy je jak najszybciej usunąć, ponieważ z czasem mogą one nam zacząć utrudniać poruszanie się lub uniemożliwią nam zakładanie niektórych modeli butów. Dlatego warto umówić się na pedicure medyczny, podczas którego wyspecjalizowana i doświadczona kosmetyczka usunie nam odciski, a jeśli mamy problemy ze wzrastającymi paznokciami to założy nam też specjalne klamry.
Pedicure medyczny jest zabiegiem mniej przyjemnym od klasycznego wydania, jednakże musimy pamiętać, że jest on wykonywany dla naszego zdrowia, a nie tylko urody. Jeśli obawiamy się bólu, to przed zabiegiem możemy zażyć tabletkę przeciwbólową.
pedicure warszawa
Dbajmy o stopy przez cały czas
O nasze stopy powinniśmy dbać przez cały rok, a nie tylko latem. Nie musimy co miesiąc zapisywać się na pedicure. Możemy usuwać martwy naskórek z naszych stóp w domowych warunkach. Dodatkowo, powinniśmy każdego dnia nawilżać stopy oraz chodzić tylko i wyłącznie w wygodnych butach.
---
Zapraszam na pedicure Warszawa w salonie Fanaberya.
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!