Szybka zmiana wyglądu

Szybka zmiana wyglądu

Autorem artykułu jest Margaret

Jak pokazały wyniki ostatnich badań, które zostały przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wynika, że bardzo dużo osób nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu.
Najczęściej kobiety zmieniłyby kształt swojego nosa oraz ust, a także powiększyły piersi i odchudziły brzuch i uda, ale powiększyły pośladki.
Dzieje się tak, ponieważ kobiety inspirują się wyglądem gwiazd, które można zobaczyć codziennie w kolorowych pismach, internecie i reklamach, które wiszą w większości miast. Niestety, kobiety nie zdają sobie sprawy, że w większości przypadków, idealny wygląd gwiazd jest zasługą bardzo zdolnych grafików komputerowych, którzy często przesadzają z retuszem.

chirurgia plastyczna

To właśnie dzięki biznesowi, jakim jest moda oraz media rozwija się tak prężnie chirurgia plastyczna, która oferuje klientom na całym świecie - zarówno kobietom jak i mężczyznom, pełen wachlarz usług. Osoby, które dysponują czasem i odpowiednimi środkami finansowymi mogą bez problemu w dość szybkim czasie bez problemów zmienić swój wygląd oddając się w ręce zdolnego i doświadczonego chirurga plastycznego.

Kobiety najczęściej poddają się powiększaniu biustu, odsysaniu tłuszczu z całego ciała, korekcji nosa, powiększaniu ust oraz liftingom twarzy i szyi. Starsze panie często decydują się na podnoszenie powieki, która z wiekiem zaczyna opadać na oczy utrudniając normalne funkcjonowanie.

Nowoczesna chirurgia plastyczna jest naprawdę zaawansowana pod względem technologicznym, ponieważ chirurdzy mają obecnie bardzo zaawansowane urządzenia, które umożliwiają im bardzo precyzyjne wykonywanie zabiegów. Większość operacji musi się jednak odbywać w znieczuleniu całkowitym i w obecności anestezjologa, który czuwa nad bezpieczeństwem pacjenta.

Chirurgia plastyczna daje natychmiastowe efekty, dlatego cieszy się takim powodzeniem, ponieważ ludzie nie chcą i nie lubią czekać na efekty. Niestety, nawet chirurgia plastyczna nie daje gwarancji, ze za jakiś czas nie trzeba będzie powtórzyć zabiegu. Pacjenci muszą o siebie dbać - ćwiczyć oraz dbać o dietę, ponieważ zaniedbane ciało długo nie będzie wyglądało pięknie, młodo oraz jędrnie.

Nowoczesna chirurgia plastyczna oferuje wiele, jednakże nie mówi się o powikłaniach, które mogą wystąpić, ponieważ są one rzadkie. W skrajnych przypadkach pacjenci nie wybudzają się z narkozy i są w śpiączce. Czasami pacjenci oddają się w rękę pseudo specjalistów, którzy zamiast ich upiększyć, trwale ich oszpecają. Warto dobrze przemyśleć decyzję o operacji, ponieważ jest to ważny krok w życiu każdego człowieka.


Makijaż permanentny Lublin
. Piękna o każdej porze dnia i nocy. Trwały makijaż to rozwiązanie problemu wielu aktywnych i zabieganych kobiet, a także tych leniwych ;)
--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!