Poranny make-up – czy jest konieczny?

Poranny make-up – czy jest konieczny?

Tym sposobem mężczyźni z reguły zawsze się wysypiają, a tymczasem kobiety wstają pół godziny lub godzinę wcześniej tylko po to, aby zdążyć zrobić poranny make-up. Wiele kobiet to męczy i czasem marzą o dniu, żeby wyspać się, wstać, wziąć prysznic, ubrać się i wyjść z domu. Niestety nie ma tak łatwo, zrobienie makijażu, ułożenie fryzury, dobranie różnych części garderoby zabiera sporą ilość czasu i niestety – wpływa na to, czy się danego dnia wyśpimy czy też nie.
makeup2.jpg
Niemniej można temu jakoś zaradzić. Ubrania można zawsze naszykować sobie wieczorem, aby rano nie martwić się już tym, co na siebie włożymy. Fryzurę można u fryzjera skorygować na taką, która będzie ładna, ale mało problematyczna. A z codziennego make-upu możemy swobodnie zrezygnować, jeśli zafundujemy sobie takie zabieg jak makijaż permanentny.

Zabieg ten stosowany jest już od jakiegoś czasu w salonach kosmetycznych, i cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet, zarówno młodych, jak i tych starszych. Każdą z nich jest w stanie uwolnić od codziennego, żmudnego, porannego malowania się. Istotą makijażu permanentnego jest to, iż kosmetyczka wprowadza do określonych partii skóry – pigment, który trwale koloruje dane miejsce.
makijazpermanentny.jpg
Tym sposobem można wykonać wypełnienie ust kolorem, można poprawić sobie kontur ust, można wyregulować sobie i poprawić wygląd brwi, można zdecydować się na górną kreskę eyeliner, można obrysować pigmentem dolną część oka. Jednym słowem pigment możemy wprowadzić prawie wszędzie tam, gdzie stosujemy kosmetyki kolorowe. Tylko efekt, jaki daje makijaż permanentny jest trwały, utrzymuje się od 1 miesiąca do 3 miesięcy, i później trzeba go tylko poprawiać. Nie wiele dzieli każdą kobietę od uwolnienia się od codziennego makijażu i od możliwości wyglądania pięknie o każdej porze dnia i nocy.
-- O autorze
Salon Euforia zaprasza na makijaż permanentny Lublin i makijaż ślubny - perfekcjonizm w każdej sytuacji. Bez wysiłku i codziennego malowania się.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie