Zmysłowa kobieta, czyli tajniki urody

Zmysłowa kobieta, czyli tajniki urody

Zadbane i piękne paznokcie są najważniejszym elementem naszych dłoni. Wraz ze zdrowymi i apetycznymi ustami stanowią podstawę, o której powinna pamiętać każda kobieta.

Dłonie to nasza wizytówka
Kosmetyki do pielęgnacji paznokci pozwalają każdej kobiecie pokazać swoje dłonie z jak najlepszej strony. Podczas pierwszego kontaktu ludzie najczęściej zwracają uwagę właśnie na dłonie. Są one naszą wizytówką, pokazują jak duży mamy szacunek do odbiorcy i do samego siebie. Czyste i wypielęgnowane paznokcie pomagają nam zdobyć sympatię na każdym kroku. W sklepie, biurze czy na ulicy. 
Dbanie o paznokcie nie jest niestety bardzo popularną aktywnością wśród naszych rodaczek. Jeżeli któraś z nich decyduje się na inwestycję w swoje paznokcie, to wybór pada na mało gustowne tipsy, których miejsce jest jedynie na dyskotekach w miejscowościach, którym do metropolii trochę jeszcze brakuje.
uroda
Zdrowie to podstawa
Bardzo ważnym składnikiem każdej kosmetyczki powinien był błyszczyk nawilżający do ust. Apetycznie błyszczące i smacznie nawilżone usta przyciągają uwagę mężczyzn i przebicie się przez informacyjny szum, zalewający nasz świat. Wygląd to jednak nie wszystko. Nasze usta są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Na szczęście dostępne na rynku błyszczyki zapewniają skuteczną ochronę, nie tylko przed wysuszeniem, ale także przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Błyszczeć, czy nie? Oto jest pytanie
Niewiele osób wie, że każda z kobiet, może zadbać o paznokcie we własnym zakresie. Zacznijmy od lakierów do paznokci. Wybór dostępnych na rynku lakierów jest oszałamiający, ale prawdę mówiąc, są one zbliżone do siebie, zarówno pod względem ceny, jak i właściwości. Jedynym problemem może być wybór, pomiędzy zwykłym lakierem, a lakierem nabłyszczającym, wzbogaconym o żywicę elemi. Wszystko zależy od tego, komu będziemy prezentować nasze paznokcie. Na spotkaniu biznesowym powinny być one eleganckie i jak najmniej absorbujące uwagę rozmówcy. Przy okazji spotkania ze znajomymi możemy popuścić wodze fantazji odrobinę bardziej.
Wzmocnij efekt
Niestety, lakierowanie paznokci znacznie pogarsza ich kondycję zdrowotną. Częste lakierowanie nieodzownie połączone z używaniem zmywacza niszczy zewnętrzną warstwę paznokci i doprowadza do zniszczeń, które są praktycznie nieodwracalne. Warto skorzystać z wygładzających i wzmacniających baz do paznokci, które dostępne są praktycznie w każdym sklepie online.
-------------------------------------------

Artykuł: Zmysłowa kobieta, czyli tajniki urody pochodzi z serwisu www.wieszak.net

-------------------------------------------
O Autorze
matis - potrafi docenić naturalne piękno

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie