piątek, 15 czerwca 2012

Białe zęby dzięki wybielaniu

Białe zęby dzięki wybielaniu

Oczywiście, z wiekiem takie domowe sposoby często są niewystarczające, aby móc cieszyć się pięknymi i białymi zębami. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wybielanie zębów w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych.

1310486982639.jpg


Metody wybielania zębów
Stomatolodzy dysponują wieloma metodami wybielania zębów, które mogą z łatwością dopasować do konkretnych pacjentów. Jeśli przebarwienia na zębach nie są duże, to najczęściej stosuje się specjalne pasty, które wkłada się w specjalne nakładki. Pacjent musi spędzić trochę czasu z takim specyfikiem na zębach. Dodatkowo zęby są wtedy specjalnie naświetlana, dzięki czemu substancje z pasty szybciej przenikają na zęby. Jeśli zęby są bardzo mocno przebarwione, stomatolog decyduje się na bardziej zaawansowane wybielanie zębów, które odbywa się przy pomocy specjalnych lamp.

Dbanie o zęby po zabiegu wybielania
Po zabiegu wybielania, trzeba bardzo mocno dbać o swoje zęby, aby nie dopuścić do powstawania przebarwień. Niezbędne jest stosowanie zaawansowanych past do zębów, które mają działanie wybielające. Najlepiej używać szczoteczek elektrycznych, nici zębowych oraz płynów do płukania jamy ustnej. Oczywiście, nie należy też spożywać niektórych pokarmów, takich jak: buraki, kawa, mocna czarna herbata czy też czerwone wino, ponieważ zawierają one silne barwniki, które mogą zmieniać kolor naszego szkliwa.

Cena zabiegu wybielania
Profesjonalne wybielanie zębów różni się cenowo. Wszystko zależy od zastosowanej metody wybielania oraz od ilości wykonanych zabiegów. Sporo zależy też od stomatologa, wykorzystanych materiałów, renomy gabinetu oraz innych czynników. Dlatego, przed zdecydowaniem się na zabieg warto porównać ceny w różnych gabinetach stomatologicznych.

-- O autorze
Na wybielanie zębów Warszawa zaprasza gabinet stomatologiczny Dental Excellence.

1 komentarz:

  1. W Centrum Stomatologii Dentech (http://www.centrum-stomatologii.pl) stawiają na najlepsze metody wybielania. I bardzo słusznie, bowiem jeszcze dłużej można cieszyć się wyjątkowym uśmiechem.

    OdpowiedzUsuń

Najpopularniejsze wpisy miesiąca