Odzyskaj utracone kształty i przywróć sobie atrakcyjną sylwetkę!

Odzyskaj utracone kształty i przywróć sobie atrakcyjną sylwetkę!

Autorem artykułu jest Suprry

Zauważyłaś u siebie, że za dużo przytyłaś?
Dużo ćwiczysz i nie wychodzi ci pozbycie się tkanki tłuszczowej z poszczególnych miejsc ciała?
W dzisiejszych czasach możesz to osiągnąć. Idealnym dla ciebie rozwiązaniem jest zabieg polegający na odsysaniu tłuszczu.
Najpopularniejszym zabiegiem, któremu najczęściej poddają się kobiety, jest liposukcja. Pojęcie to pochodzi z języka angielskiego i oznacza lipo – tłuszcz, suction – ssanie. Zabieg ten polega na odsysaniu tłuszczu z ciała, najczęściej są to uda, brzuch, biodra, pośladki. W gabinetach do wyboru mamy liposukcję ultradźwiękową i z użyciem skalpela. Pierwsza, według opinii wielu kobiet, jest mało efektywna, ponieważ jej zadaniem jest wspomóc walkę z otyłością.
Trzeba także chodzić do gabinetu na kilkanaście sesji, by był jakiś efekt, a niestety są one bardzo kosztowne. Dlatego warto wybrać odsysanie tłuszczu z użyciem skalpela, czyli na magiczny sposób pozbycia się tłuszczu z ciała. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zależne jest to od zaawansowości operacji i wielkości ciała poddanego operacji. Przed zdecydowaniem się, warto wiedzieć w skrócie, że jest to zabieg innowacyjny. Operacja polega na nacięciu danego fragmentu ciała, a następnie na wprowadzeniu w miejsce nacięcia specjalistycznego sprzętu w postaci lasera, który odsysa nagromadzony tłuszcz. Po zabiegu ciało jest ładniejsze, skóra bardziej jędrna. Zlikwidujesz także na udach uporczywy cellulit.
Nie należy się obawiać operacji chirurgicznej, powikłania są bardzo rzadko. Najczęściej pojawiają się krwiaki, obrzęki. Blizna jest bardzo mała, z czasem zanika w całości. Poza tym, jeśli będziemy wybierać klinikę, to należy wybrać taką, w której są doświadczeni i wykwalifikowani lekarze. Operacja ta nie jest zalecana dla osób powyżej 65 roku życia, a także dla osób z cukrzycą i zaburzeniem krzepnięcia krwi. Na konsultacji wstępnej, przed poddaniem się operacji, będziemy mieli bardzo dokładne badania i lekarz stwierdzi, czy będzie dla nas bezpieczna.

Przed wybraniem konkretnego gabinetu na zabieg liposukcji, należy wcześniej przejrzeć Internet w celu znalezienia różnych gabinetów. Następnie warto sprawdzić ceny, podzwonić, zapytać się o szczegóły, np. ile trzeba czekać. Na forach internetowych można także poczytać opinie o poszczególnych klinikach. Przy wyborze nie można się śpieszyć ani wybierać najtańszej oferty. Najważniejsze jest, by operację przeprowadził doświadczony chirurg, a klinika była wyposażona w specjalistyczny, nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt.

Podsumowując, jak widzimy powyżej, warto wybrać się na zabieg liposukcji. Jeśli męczymy się z nagromadzoną tkanką tłuszczową, to dzięki tej operacji osiągniemy wymarzoną figurę i idealny wygląd. Obecnie kliniki medycyny estetycznej mają nowoczesny sprzęt wysokiej jakości, a także profesjonalną opiekę i wykwalifikowanych lekarzy. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny.

Na koniec, po przeczytaniu artykułu, odpowiedz sobie sama, czy warto pójść na zabieg liposukcji i czy jest on ci potrzebny? Jeśli masz siedzącą pracę, masz dość nagromadzonego tłuszczu, np. na brzuchu, wstydzisz się wyjść na plażę w dwuczęściowym stroju kąpielowym, to skorzystaj z niego. Niestety, zabiegi odsysania tłuszczu są bardzo kosztowne, ceny wahają się od 3 do 12 tysięcy złotych, w zależności od obszaru ciała. Ale czego nie robi się dla urody, by osiągnąć upragniony wygląd i figurę? Staniesz się piękniejsza, odzyskasz pewność siebie.
--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie