wtorek, 21 sierpnia 2012

Wygraj wycieczkę w nowym konkursie Diverse

Wygraj wycieczkę w nowym konkursie Diverse

Autorem artykułu jest Magda Gintowt
 Front or back Your choice! to nowy konkurs marki Diverse.
Pokaż swoje seksowne oblicze w dżinsach i wygraj wycieczkę o wartości 4000 złotych lub jeden z kilkudziesięciu voucherów na zakupy w Diverse.
Wystarczy, że do 6 września 2012 dodasz do aplikacji konkursowej swoje zdjęcia w spodniach jeans i przekonasz bliskich, by pomogli zdobyć Tobie nagrodę.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dodać 2 zdjęcia w spodniach jeans do aplikacji konkursowej na http://apps.facebook.com/front-or-back/. Za inspirację mogą posłużyć zdjęcia z kampanii.
Do wygrania są 2 vouchery na wycieczkę (jeden w kategorii kobiet, drugi w kategorii mężczyzn), każdy o wartości 4000 złotych, a także nagrody pocieszenia w postaci voucherów na zakupy w sklepach marki Diverse.

Konkurs to uzupełnienie seksownej i kontrowersyjnej kampanii marki Diverse promujące jeans Front or back Your choice!. Główna myśl, która przyświecała projektantom podczas tworzenia kolekcji, to podkreślenie kobiecych kształtów. Spodnie mają uwydatnić krągłości, dlatego idealnie przylegają do ciała, a co za tym idzie, perfekcyjnie eksponują kształty. Dobrze dobrany i skrojony materiał seksownie opina ciało i eksponuje damskie pośladki, a odpowiedni fason i długość nogawek sprawia, że kobieta czuje się w jeansach marki Diverse jak w drugiej skórze.

Składający się z 2 etapów konkurs rozpoczął się 17.08. Ostatni etap, który wyłoni zwycięzców, zakończy się 17 września.

Ty również możesz pokazać swoje seksowne oblicze!
--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz