Butoteka na sezon jesień-zima


Nadchodzi dobra wiadomość dla pań, które za punkt honoru uznają utrzymanie się w modowym nurcie (przy jednoczesnym szacunku dla ograniczenia rozmiarów swej garderoby i portfela). W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym w kwestii wyboru butów niewiele się zmieni. Przygotowanie do nadchodzącego sezonu jesień-zima będzie więc polegało głównie na pielęgnacji już nabytych butów.
Panie zarażone wirusem Carrie Bradshaw nie będą musiały przerabiać całej swej butoteki – wystarczy klika drobnych zmian, by pozostać w obuwniczym trendzie. Grono modnych butów jest dość wąskie, jednak mieści się tu wiele modeli z poprzedniego sezonu.
Tak więc w ścisłej czołówce modowych perełek są wciąż buty w stylu retro. Wystarczy więc odkurzyć wiązane botki z poprzedniego sezonu i ruszać na uliczny wybieg. Zarówno modele płaskie jak i na obcasie są wciąż na czasie.
modaSwoją pozycję utrzymały także botki, przypominające trampki czy trapery. To połączenie młodzieżowego luzu z kobiecym obcasem lub platformą – jest strzałem w dziesiątkę. Takie modele są nie tylko wiecznie modne ale także niezwykle wygodne. Zmysłowość butów świetnie się dogaduje z stylem zaczerpniętym od hip-hopowców, warto więc pielęgnować ten związek poprzez śmiałe sięganie po tego typu buty.
Stożkowy obcas plus lakierowana skóra, to przepis na idealne wpasowanie się w tegoroczne trendy. Absolutnym królem tegorocznych wybiegów jest lakierowana skóra (promuje go choćby Fendi). Jest ona obecna w każdym elemencie stroju – zarówno w płaszczach, torbach, jak i właśnie przy obuwiu. Tak więc mam zaszczyt ogłosić nadchodzącą królową tego sezonu – panie i panowie, proszę oddać należną cześć zacnej Lakierowanej Skórze. Warto dodać, że najlepiej czuje się ona w towarzystwie stożkowego obcasa, który powraca do mody.
Patchwork wciąż pożądany. Patchwork polega na łączeniu kilku różnych materiałów w jednym elemencie. Jest cienka granica między stylowym patchworkiem a kiczowatym bałaganem. W tym sezonie tego typu buty są jak najbardziej na czasie. Tyle jednak, że z ich wyborem jest jak z jedzeniem soli – w małym stężeniu jest świetnym dodatkiem, jednak w nadmiarze może wywołać więcej szkody niż pożytku. Jeśli chcemy zainwestować w stylowe patchworkowe buty, lepiej zdać się na sprawdzone sklepy i projektantów.
Artykuł z serwisu Airstar.pl Promocja strony
Autor: Krzysztof.Lewpisz

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!