wtorek, 16 października 2012

Cel: płaski brzuch

Autorem artykułu jest Gdal

Płaski brzuch jest marzeniem mnóstwa dziewczyn, tymczasem nie każda może się nim radować. Najlepszym sposobem na płaski brzuch jest dobrana dieta i aktywność fizyczna. Zwłaszcza owocne są tudzież te ćwiczenia, które wzmacniają, szlifują i rozwijają mięśnie brzucha.
Achieve-a-Flat-Stomach-Without-ExerciseDzięki takim ćwiczeniom wykonywanym nieprzerwanie, brzuch staje się coraz bardziej płaski, a mięśnie brzucha — mocniejsze, a także wydatniejsze.

Silne mięśnie gwarantują jeszcze inne korzyści. Im lepiej są one wyćwiczone, tym lepsza jest sylwetka człowieka, jak i również jego ogólna powierzchowność. Niektórzy do tego stopnia koncentrują się na przyciągającym wyglądzie, że zapominają o tym, jak znaczącą rolę podporową pełnią dobrze rozwinięte mięśnie brzucha.
Które w związku z tym ćwiczenia są przede wszystkim zalecane tym ludziom, których celem jest płaski brzuch? To nade wszystko takie ćwiczenia, jak wszelkiego rodzaju skłony wykonywane w pozycji leżącej a, także tradycyjne brzuszki. Do tego należy dodać ćwiczenia interwałowe oraz dodatkowo ćwiczenia kardio. Dzięki różnym wariantom tych ćwiczeń można umocnić zarówno mięśnie proste, jak i mięśnie skośne brzucha. Dzięki systematycznemu wykonywaniu takich ćwiczeń mocniejsze staną się mięśnie brzucha, zredukowana zostanie dodatkowo tkanka tłuszczowa.
Choć ćwiczenia na płaski brzuch to nie wszystko. Możemy ćwiczyć po kilka godzin dziennie, zaś ćwiczenia te nie dadzą nam efektu. Potrzebna nam jest jeszcze adekwatna dieta, jaka pozwoli ograniczyć pokarmy zawierające znaczne ilości tłuszczu. Powinniśmy przejść na wszelkie diety zawierające w sobie duże liczby białka, warzyw i dodatkowo owoców. Takie diety, jak na przykład „wysokobiałkowa” czy „Norweska”, będą dla nas bardzo odpowiednie.
Pamiętajmy, iż podczas odchudzania brzucha nie możemy się głodzić. Zła dieta, głodówka spotęguje tylko efekt wzdętego brzucha oraz prawdopodobnie może zmierzać do efektu jojo. Poza tym, przy głodzie nie będziemy mieli sił,  aby realizować trening. Dwie przytoczone w tekście rzeczy — dieta plus ćwiczenia — pozwolą we właściwym czasie spełnić zaplanowany zamysł. Nie tylko kobietom. Płaski brzuch ani trochę nie musi być odległym marzeniem. Można je wprowadzić w życie już dzisiaj przy odrobinie ochoty i zapału.
---

Artykuł dla portalu plaski-brzuch.com.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz