5 PORAD DLA PUSZYSTYCH JAK WYGLĄDAĆ ATRAKCYJNIE

5 PORAD DLA PUSZYSTYCH JAK WYGLĄDAĆ ATRAKCYJNIE

Autor: Marcin S.
Jesteś osobą puszystą? Masz kłopot z akceptacją własnej figury? Masz dosyć drakońskich diet? Od dziś możesz przestać przejmować się tym. Nie trzeba być szczupłym, by czuć się dobrze we własnym ciele. Mamy dla Ciebie kilka porad jak być piękną pomimo swoich krągłości.


Artykuł ten powstał z myślą o osobach puszystych, którym na co dzień przeszkadzają ich krągłości i często mają kłopoty z samoakceptacją. Mamy dla nich 5 podstawowych wskazówek, które zagwarantują im korzystny wygląd niezależnie od sytuacji, w której się znajdują (spacer, praca itd.)

BUTY
Chociaż sportowe buty są dużo bardziej wygodne niż buty na obcasach, to jednak tylko te z wysokim obcasem gwarantują Ci pięknie wymodelowane nogi. Szpilki doskonale wyszczuplają nogę i jednocześnie optycznie wydłużają ją. Jednak pamiętajmy, by nie przesadzić z wysokością obcasa, bo zamiast poprawić wygląd sylwetki będziemy miały kłopot z poruszaniem się, a krążenie krwi w naszych nogach będzie osłabione, co w efekcie da ogromny ból. Wygląd buta jest mniej ważny i staraj się wybierać, te które bardziej odpowiadają twoim upodobaniom. Przednia część może być albo szpiczasta albo zaokrąglone.

TWOJE UBRANIE MUSI BYĆ ŚCIŚLE DOPASOWANE DO CIEBIE
Jeżeli chcesz wyglądać atrakcyjnie pamiętaj, że Twoje ubranie nie może być ani zbyt luźne ani zbyt obcisłe. Do dnia dzisiejszego można spotkać wiele osób puszystych, które próbują ukryć swoje krągłości za obszernymi tunikami i bardzo szerokimi spodniami. Zamiast zatuszować swoje niedoskonałości narażają się na niekorzystny wygląd, bo w takim stroju wydają się być jeszcze bardziej obszerni. Również jest wiele Kobiet Puszystych, które decydują się założyć ubrania zbyt ciasne, w których również wyglądają nieatrakcyjnie, bo np. duży brzuszek jest jeszcze bardziej uwydatniony, a szerokie biodra wydają się być jeszcze większe. Dlatego wybieraj tylko takie ubrania dla puszystych, które wydają się być skrojone wprost na Twoją sylwetkę. Wybieraj raczej proste cięcia, a rodzaj sylwetki powinien decydować jaki rodzaj garderoby powinnaś dobrać.

KOLORY TWOICH UBRAŃ
Od lat utarło się, że osoby puszyste noszą czarną odzież, by ukryć swoje ciało. Wprawdzie kolor czarny wyszczupla i chwała mu za to, ale to wcale nie oznacza, że jesteśmy skazani wyłącznie na ciemne ubrania. Kobieta Puszysta również będzie wyglądać atrakcyjnie gdy założy np. jasne spodnie i zestawi ją z ciemną tuniką. Latem np. noszenie czarnych strojów to niemalże samobójstwo i zamiast nich korzystniej dla nas będzie jeżeli przerzucimy się na jasne kolory jak: róż, pomarańcz, beż, biel, czy tak modną w tym sezonie zieleń. Pamiętaj jednak, że kolory ciuchów powinny być również dopasowane do Twojej cery i powinnaś nosić tylko takie, w których się dobrze czujesz. Ważne jest też, by nie wprowadzać do swojej garderoby zbyt duże ilości kolorów, by nie wyglądać jak choinka.

PODKREŚL, TO CO W TOBIE NAJPIEKNIEJSZE
Nie zapominaj, że nie tylko ubiór decyduje o twojej atrakcyjności, bo również Ty sama z pewnością masz w sobie coś co decyduje o istocie Twojego piękna. Istnieje wiele trików, by podkreślić Twoje atuty. Zadbaj o swoje dłonie robiąc manicure, zadbaj o ładny wygląd twarzy decydując się na modną fryzurę, czy wizytę u kosmetyczki. Generalnie musisz zadbać o to, byś promieniała, a nie wyglądała jak zwiędły kwiat.

TWARZ
Zgodnie z tym, co twierdzi większość facetów, to przede wszystkim patrząc na kobietę w pierwszej kolejności zwracają uwagę na twarz. Dlatego tak istotne jest, aby każda kobieta, a zwłaszcza puszysta zadbała o odpowiedni makijaż. Nie przesadźmy z kolorami i intensywnością, a z pewnością będziemy wyglądać korzystnie

Marcin S. odzież dla puszystych

Artykuły do przedruku

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!