Kosmetyczne innowacje

Kosmetyczne innowacje

Na rynku kosmetycznym mamy całą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, jak i do makijażu. Dodatkowo pełen zakres serii anty- czyli przeciwko zmarszczkom, niedoskonałością i tak dalej...
Które produkty wybierać, na co zwrócić uwagę i czym się kierować przy wyborze tych najodpowiedniejszych i nie uczulających? Przecież teraz wszystko faszerowane jest chemią, dodatkami, a my kobiety, jak i mężczyźni odczuwamy to na własnej skórze. Niestety, tym razem to stwierdzenie jest dosłowne, ponieważ po zastosowaniu odpowiedniego produktu, przynajmniej na samym początku się nim wydawał, mamy zaczerwienioną skórę, uczulenie, krosty czy inne objawy. Następnie wydajemy kolejne pieniądze na leki, kremy, które usuną to niechciane "coś".

Zamiast od samego początku cieszyć się piękną i idealną skórą, wydając nasze pieniądze tylko raz.
Innowacją na rynku kosmetycznym są produkty marki Environ, której produkty posiadają właściwości farmaceutyczne. Kosmetyki te zostały opracowane specjalnie tak aby zawierały jak najwięcej witamin i mogły być stosowane przez każdą kobietę bez względu na jej wiek, strefę klimatyczną w której mieszka, a także rodzaj skóry.
Działanie produktów Environ jest zgodne z fizjologią ludzkiej skóry, co powoduję, że stosujemy bezinwazyjne produkty pielęgnacyjne. Kremy, płyny, maseczki, żele i inne kosmetyki Environ w składzie swoim zawierają najbezpieczniejsze składnik nawilżające, a także gliny, które  wspomagają nawodnienie i jednocześnie pochłaniających nadmiar sebum z powierzchni skóry. Do tego pomagają przywrócić sprężystość i redukują uciążliwe wolne rodniki. Poza produktami do wcierania, smarowania Environ to również zaawansowana pielęgnacja domowa, którą można kupić w postaci urządzenia Roll-CIT. Tym samym domowa mezoterapia gwarantowana.
Nie kierujmy się tym co modne ale tym co skuteczne i zdrowe, by nie wydawać dwukrotnie więcej oszczędności niz zaplanowaliśmy. Kosmetyk powinien być nie tylko skuteczny ale i nie uczulający jak i zawierający bombę witaminową, która spowoduje tylko i wyłącznie pozytywne skutki.
-- O autorze
CosmeticDerm

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie