Torebki modne w sezonie letnim 2013

Torebki modne w sezonie letnim 2013

Autor: Karalajna
 Moda na torebki zmienia się dokładnie tak samo często jak modna odzieżowa. Co sezon mamy nową kolekcję, która wyznacza trendy na najbliższe miesiące. Tak też jest i tego lata.

Mamy określone wzory, kolory i kształty torebek. W zależności od tego, na jaką okazję służyć ma nam torebka i do jakiej kreacji pasować, możemy wybierać w bardzo wielu modelach.
Przede wszystkim stawia się teraz na kolor – im bardziej intensywny i krzykliwy, tym lepiej. Nie należy jednak zapominać o tym, by torebka pasowała do reszty ubioru, a jeśli ten jest odważny, należy zrezygnować z ekstrawaganckiej torebki – pamiętajmy, jeśli chodzi o modę, umiar jest najlepszym doradcą, dlatego zanim zdecydujemy się na wybór torebki, pomyślmy, w co będziemy ubrane. 
3757830Najciekawsze w torebkowej modzie w tym roku jest to, że nie przemija dobry okres dla dużych i pojemnych shopper bagów, które pomieszczą sporo i są bardzo wygodne do używania na co dzień - do pracy czy szkoły. Modne są także klasyczne torebki kopertowe, które nie mają paska, a trzyma się je w ręce – mogą mieć dość duże rozmiary, sięgające nawet rozmiarów pokrowca na laptopa. Małe, słodkie listonoszki idealnie nadają się na niedzielny spacer, a do tego są funkcjonalne, bo kilka rzeczy się w nich mieści i jesteśmy trendy, mając taką właśnie listonoszkę na cienkim pasku.
Jeśli chodzi o materiały, to zdecydowanie w tym roku czuć ekologię. Chociaż skórzane torby zawsze są w modzie, to jednak producenci i projektanci stawiają na materiały ekologiczne – płótno, grubą bawełnę czy filc. Ten ostatni materiał jest bardzo wdzięczny, jeśli chodzi o materiał na torebki – lekki, nie niszczy się, nie przeciera, nie trafi formy, a do tego można go ozdobić wieloma różnymi ciekawymi motywami, w których ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Torby z filcu są ciekawe także dlatego, że możemy kupić je w niemalże każdym dostępnym rozmiarze – począwszy od małych listonoszek, poprzez standardowych rozmiarów torby biurowe, a na pojemnych torbach typu shopper kończąc.

Zobacz jaka torebka jest modna w sezonie letnim 2013


Artykuły do przedruku

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!