poniedziałek, 21 października 2013

Dlaczego długie rzęsy są takie uwodzicielskie?


Dlaczego długie rzęsy są takie uwodzicielskie?


Autor: mt-sebastian

Każda kobieta marzy o długich, a zarazem uwodzicielskich rzęsach. Czy kłamstwem będzie, jeśli powiem, że każda z nas choć raz próbowała zatrzepotać swoimi rzęsami jak gwiazda w ulubionym filmie czy serialu? Wyrazista oprawa oczu to....

bardzo ważny element urody. 
Długie i ciemne rzęsy dodają atrakcyjności i powabu całej twarzy, czyniąc ją charakterystyczną i wyjątkową. Spojrzenie spod długich rzęs kusi swego rodzaju tajemnicą, którą poznać chce niemalże każdy mężczyzna. Mówi się ponadto, że oczy są zwierciadłem duszy i dlatego, jak każde zwierciadło, wymagają pięknej oprawy. Długie rzęsy już od dawna były pragnieniem wszystkich pań. Firmy kosmetyczne dostrzegły ten fakt i każdego roku na rynek wypuszczane są tusze, maskary oraz inne preparaty wydłużające rzęsy.
Domowe metody upiększania rzęs również są bardzo popularne. Należy dodać, że długie rzęsy to nie potrzeba chwili, sezonowy trend, jak wiśniowe szminki do ust, grube kreski na powiekach czy miętowy lakier do paznokci. 
Długie rzęsy były, są i zawsze będą w modzie, zwłaszcza, że pań niezadowolonych ze swojej oprawy oczu jest coraz więcej. Zabiegi wydłużania rzęs czy ich zagęszczania to już dziś standard. Doczepianie rzęs też ma swoje zwolenniczki, co szczególnie widać na dyskotekach i imprezach. Długie rzęsy pożądane są cały rok: zimą, która jest porą Bożego Narodzenia, sylwestra i karnawału, czy w czasie letnich miesięcy, kiedy szczególnie dużo jest wesel, komunii czy spotkań ze znajomymi. Długie rzęsy są odpowiednie zarówno dla młodych dziewcząt, jak i pań w kwiecie wieku. Oczy z odpowiednią oprawą doceni każdy, dlatego tu nie ma przeciwwskazań ani co do wieku, ani wyniosłości okazji. 
Długie rzęsy są marzeniem niemalże wszystkich kobiet, ale też mężczyźni doceniają ten niewielki, acz oddziaływujący element urody. Oczy z długimi rzęsami to magnes, który przyciąga mężczyzn oraz wywołuje zazdrość innych kobiet.
lash4
Czyż takie oczy nie wyglądają pięknie i seksownie? Oceń sam, ale moim zdaniem naprawdę warto.

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Źródło obrazów: http://dermiss.pl/Przedluzanie-i-zageszczanie-rzes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz