Bluzka wyszczuplająca

Autor: Bożena Sobiech

Puszyste kobiety mają bardzo duże kompleksy, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego stroju. Wydaje im się, że we wszystkim wyglądają źle. Wybierają i przebierają, ale wydaje im się, że co by nie założyły to wyglądają mało atrakcyjnie. 


To oczywiście nie jest prawdą, bo w obecnych czasach o wiele łatwiej jest znaleźć coś dla kobiety o krągłych kształtach niż dla kobiet szczupłych. Najważniejsze to wiedzieć jak szukać i jak dobierać ciuchy. Nie wszystko może będzie dla Ciebie odpowiednie, ale jeśli będziesz stosowała kilka ważnych zasad to na pewno znajdziesz odpowiedni ciuch. 

Dopasowujemy bluzkę
Najważniejsze jest to żeby nie wybierać bluzki luźnej. To mit, że jeśli wybierzesz bluzkę o rozmiar czy dwa większą to zatuszujesz swoje niedoskonałości. Raczej będzie odwrotnie i będziesz wyglądała jakbyś ważyła jeszcze więcej, a przecież nie o to chodzi. Bluzka nie może być też za ciasna żeby nie wychodziły z niej niepożądane fragmenty naszego ciała. Po prostu musi być dopasowana do naszej figury i kształtu.

Na pewno nie możesz kupować bluzek z dekoltem pod szyje, jeszcze bardziej unikaj golfów i tego typu ubrań. To nie dla ciebie i tylko taka bluzka pogorszy twój wygląd. 
Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie bluzka w serek. Jeśli masz duży biust to możesz go pokazać. Spokojnie możesz się nim pochwalić niech Ci inni zazdroszczą. 
Góra naszego ubioru powinna być jednolita. Wtedy na pewno będziesz wyglądała znacznie lepiej. 
Bardzo dobrze jest kupować bluzkę w pionowe paski, a jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie kupienie bluzki w paski skośne. To tym bardziej wyszczupla i daje nam lepszy wygląd. 
Jeśli chcesz ukryć swój brzuch to wystarczy zakup bluzki typu bombka. Jeśli przesadzimy z wielkością bluzki to wyjdzie na to, że zamiast ukryć zbędne kilogramy zaczniemy wyglądać jakbyśmy ważyły o wiele, wiele więcej. Nie o taki efekt nam chodzi, dlatego dopasujmy bluzkę dokładnie pod nasz wymiar. Z tym, że jeśli będzie za ciasna to też nie za dobrze.

Jeśli weźmiesz do siebie nasze rady to na pewno będziesz wyglądała znacznie lepiej. My znamy się na tym bardzo dobrze i staramy się doradzać innym kobietom, które mają ze swoim ubiorem wielki problem.

Ubrania można dobierać tak żeby nam się podobały, ale trzeba jednak sprawdzać czy nie będą na nas źle leżały.

W każdym sklepie z ciuchami jest przymierzalnia i właśnie tam trzeba spędzić dużo czasu zanim znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Jeśli spośród kilku czy nawet kilkunastu bluzek znajdziemy tę jedyną to warto było zmarnować nasz czas.

Bluzki wyszczuplające znajdziesz w sklepie internetowym Modne Duże Rozmiary pod adresem http://modneduzerozmiary.pl/pl/4-bluzki

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!