Odchudzanie - zabiegi wyszczuplające

Autor: Henryk Frolena

Ilość dostępnych obecnie na rynku zabiegów wyszczuplających może niejedną kobietę przyprawić o zawrót głowy. Oferta gabinetów kosmetycznych jest tak duża, że każda pani znajdzie sposób, aby wysmuklić swoją sylwetkę, ujędrnić ciało lub pozbyć się nadmiernych kilogramów.

Dla każdego coś innego

Zabiegi medycyny estetycznej najprościej podzielić na te, które wymagają ingerencji chirurgicznej oraz tak zwane zabiegi nieinwazyjne. O ile operacje plastyczne wzbudzają strach i niechęć poprzez konieczność zastosowania narkozy, możliwość powikłań oraz długi okres rekonwalescencji, o tyle zabiegi wyszczuplające wykonywane w gabinetach kosmetycznych są bezbolesne i bezpieczne.

Dzięki zabiegom wyszczuplającym możesz pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej, w miejscach nie dających się łatwo wymodelować za pomocą ćwiczeń. Uda, brzuch i pośladki to te partie ciała, które nawet przy regularnych treningach i odpowiedniej pielęgnacji bywają niewystarczająco jędrne. Zwłaszcza kobiety pragnące wrócić do formy sprzed porodu, decydują się na redukcje tkanki tłuszczowej metodami, proponowanymi w gabinetach kosmetycznych

Kolejna zaletą zabiegów wyszczuplających jest możliwość pozbycia się z organizmu nadmiernej ilości wody, która jest najczęstszą przyczyną cellulitu. Panie, nie mające problemu z nadmierną wagą, bardzo często skarżą się na nieestetyczną “pomarańczową skórkę”. Widać więc, że zabiegi dostępne w gabinetach kosmetycznych nie są przeznaczone jedynie dla osób zmagających się z otyłością. Nawet jeśli martwi cię utrata elastyczności skóry lub spowolniony metabolizm, specjaliści medycyny estetycznej znajdą sposób, aby roziwiązać twój problem.

Wyszczuplanie przez masowanie

Najbardziej popularne i cieszące się największym zainteresowaniem klientek gabinetów kosmetycznych są wszelkiego typu masaże. Zabiegi te, nie dość że przyjemne, umożliwiają znaczącą redukcję obwodu ciała. Masaż bańką chińską to wywodząca się z tradycji chińskiej metoda, która niweluje cellulit i wyszczupla części ciała, w których doszło do  nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Gabinety kosmetyczne proponują również masaż wibracyjny, masaż próżniowy (tak zwany lipomasaż) oraz zabieg endermologii. Ten ostatni należy do najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych, ponieważ wykorzystuje jednocześnie energię mechaniczną masażysty z drganiami urządzenia.

Źródło: Salon urody Beauty Medica http://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/nadwaga_i_otylosc/ - zabiegi wyszczuplające.
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie