Randki przez internet? Zachowaj ostrożność


Autor: Kamil LewynskyRandka z osobą poznaną przez internet? Jak najbardziej! Internet jest częstym źródłem poznawania nowych ludzi. Możemy tam „spotkać” kogoś, kto ma podobne zainteresowania i oczekiwania. Przygotowując się na randkę z nowym kolegą czy koleżanką nie należy zapomnieć o ostrożności.


Początkowa faza znajomości z kimś dla nas z pozoru interesującym jest zawsze ekscytująca i mamy wtedy skłonności patrzenia przez różowe okulary.  Będąc całemu w skowronkach nie należy zapomnieć jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Nigdy nie mamy pewności czy dana osoba jest rzeczywiście taka, jaką się wydaje być.
Często przeglądamy różnego rodzaju fora czy czaty, gdzie możemy poznać kogoś nowego. Możemy też ukierunkować się konkretnie na poznanie drugiej połówki i zajrzeć np. na portale randkowe. Pole manewru jest naprawdę duże. Możemy wybrać randki internetowe dla rolników, dla fanów kotów czy też muzyki rockowej.
„Szukam męża rolnika, więc założyłam konto na forach związanych z tym zawodem. Sama pochodzę ze wsi i właśnie tam chciałabym założyć rodzinę. Jednak na randki umawiam się w sprawdzone miejsca i raczej nie zgadzam się na to, żeby osoba, którą dopiero poznałam w realu, np. odwiozła mnie do domu. Stosuję zasadę ograniczonego zaufania.”- Dorota
Dorota jak wiele innych kobiet woli na samym początku uważać. Przedstawiony opis osoby może znacznie odbiegać od rzeczywistości. Chociaż rozczarowanie urodą partnera lub partnerki to chyba najmniejszy problem. W ostateczności pożegnacie się po chwili i nie zadzwonicie do siebie więcej. W przypadku panów jednak najczęściej spotykanym zawodem jest niezgodność wyglądu z opisem. Kobiety muszą uważać jednak bardziej.
O czym należy pamiętać? Umów się na randkę w miejscu, gdzie jest zawsze dużo ludzi. Wybierz kawiarnie, spacer po starówce w większej miejscowości, pub. Opcji jest wiele. Pamiętaj, że jeśli ktoś proponuje pierwsze spotkanie u siebie w domu to raczej nie jest dobra oznaka. Nie zgadzaj się też raczej na to, żeby odwoził Cię do domu. Jeżeli okazuje się, że na miejscu spotkania facet jest o wiele starszy to też lepiej uciekaj.
Pamiętaj, że internetowe randki wiążą się z tym, że nie zawsze możemy być pewni kto się pojawi na spotkaniu w realu. Może zawieźć nasze oczekiwania pod względem wyglądu czy też osobowości. Należy to brać zawsze pod uwagę. W końcu każdy z nas lubi się przedstawiać w jak najlepszym świetle. Problem pojawia się, gdy czujemy, że druga osoba nie do końca ma szczere intencje. Trzeba pamiętać o byciu czujnym, żeby dobra zabawa nie skończyła się źle.


randki internetowe dla rolników
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Jakie męskie buty są najwygodniejsze: ECCO, Bata, Wojas, Clarks? A może - Rieker!

Poznaj skuteczne sposoby na szybkie odchudzanie