wtorek, 15 marca 2016

Księżniczka? W stylu empire? Pomagamy wybrać fason sukni ślubnej!

Wybór akuratnego kroju sukni do figury,to pozornie nic szczególnie trudnego, ale zdaniem specjalistów z branży, mnóstwo kobiet ma z tym niewątpliwy problem. Wobec tego zanim pójdziemy na zakupy, powinno się najpierw trzeba zaznajomić się z kilkoma poradami, które mogą okazać się wielce przydatne w tym zakresie.

Suknia ślubna wiązana na szyi to rozwiązanie, które niewątpliwie podkreśli rysy twarzy kobiety, odwracając równocześnie uwagę od reszty jej ciała.

- Powinno się zarazem pamiętać, iż wiązanie na szyi sprawia, że ponadto zostaną podkreślone ramiona. Powinny o tym pamiętać panie, które posiadają je bardziej poszerzone. Kreacje ślubne tego fasonu można zaś polecić paniom o szczególnie szczupłej sylwetce – uważa Marek Masalski.

Kolejnym jednakowo chętnie wybieranym fasonem jest sukienka ślubna w kształcie litery A. To nader praktyczny krój, na który decyduje się mnóstwo panien młodych. Sekretem popularności jest naturalnie jej wszechstronny charakter. Ta kreacja suknia ślubna pasuje niemalże do każdego typu figury.


- Kreacja w kształcie litery A doskonale podkreśla talie, a przez to, iż rozszerza się na końcu, wspaniale maskuje dodatkowe centymetry w dolnej partii ciała. To suknia polecana wszystkim, bez względu na wzrost. Świetnie prezentują się w niej zarówno niskie, jak i wysokie kobiety. Co ciekawe, panie o wyjątkowo kobiecych kształtach i szerokiej talii również powinny czuć się w niej komfortowo – dodaje nasz znawca

Jego zdaniem kreacja w kształcie litery A efektywnie odwraca uwagę od dolnych partii ciała, a koncentruje uwagę na okolicach biustu oraz talii. To równocześnie znakomity wybór na wesele.

Następna opcja to sukienka typu „empire”. Ten fason dodaje klasy, ale co najistotniejsze, to model jaki sprawia, że dama „osiąga” parę dodatkowych centymetrów wzrostu, a dzięki temu, jej postura wydaje się być szczuplejsza. A zatem, to fenomenalny wybór dla niższych kobiet.

- Suknie ślubne empire charakteryzuje skrzętne dopasowanie w gorsecie. Suknia ślubna tego typu wiedzie uwagę na okolice dekoltu, a ponadto użyte w niej różne zakładki i marszczenia pomagają ukryć niedoskonałości - dodaje.

Kolejnym typem sukni ślubnej jest styl nazywany mianem „księżniczki”. To propozycja należąca do najbardziej oficjalnych, z dotychczas przedstawionych stylów. Księżniczkę charakteryzuje dokładne dopasowanie w gorsecie oraz rozległa spódnica. - Ten model sukni jest zalecany dla kobiet, które chcą schować parę zbytecznych centymetrów poniżej talii – uważa Marek Masalski.
-- O autorze
Marek Masalski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz