piątek, 11 marca 2016

Mamy i druhny - czyli weselne bohaterki drugiego planu

Mamy i druhny - czyli weselne bohaterki drugiego planu

Jaką wybrać kreację?
Na jaką fryzurę się zdecydować?
Jak dobrać makijaż?

Na te, i szereg innych pytań pozwalających odpowiednio przygotować się do jednego z najważniejszych dni w życiu wesela odpowiadali 14 kwietnia eksperci. 
Co ciekawe jednak, zorganizowany w salonie sukien ślubnych La Mariee dzień otwarty, był skierowany przede wszystkim do mam, teściowych i druhen przyszłych panien młodych.

Zdaniem organizatorów, w gąszczu propozycji rozmaitych eventów skierowanych do przyszłych panien młodych wyraźnie brakuje imprezy zorganizowanej z myślą o grupie kobiet odgrywających również istotną rolę podczas ceremonii ślubnej i wesela. 
Mowa o mamach, teściowych i druhnach. A jest ich przecież przynajmniej statystycznie trzy razy więcej niż panien młodych!
Przez kilka sobotnich godzin na zainteresowane poradami fachowców panie oczekiwali m.in. stylista i dietetyk. Spotkanie było też okazją do wykonania próbnego makijażu i fryzury. Czas gościom salonu uatrakcyjniały dodatkowo pokazy odpowiednio dobranych do tej okazji kreacji oraz prezentacje najmodniejszych w tym sezonie dodatków.

- Wybór kreacji dla druhny to trudne, by nie powiedzieć karkołomne zadanie. Z jednej strony to przecież panna młoda ma lśnić i skupiać całą uwagę weselników, więc stój druhny nie może burzyć tej równowagi, lecz zarazem starsza ma być numerem 2 na weselu powinna zatem dostatecznie wyróżniać się od pozostałych gości. Kreacja druhny musi być dostatecznie wykwintna, wyszukana, ale korespondująca ze stylem sukni ślubnej panny młodej mówi Patrycja Sobolewska, manager salonu ślubnego La Mariee.

W tym sezonie najmodniejsze kolory polecane dla druhen to: niebieski i navy, koralowy, fuksja, różne odcienie morskiego i turkus, a także słoneczny żółty - wszystkie utrzymane w tonacji pastelowej. 

Tegorocznym hitem jest krój sukni o sylwetce rybki chętnie z resztą wybierany w tym roku przez gwiazdy. Oczywiście tradycyjnie niedopuszczalne kolory to czarny i biały. Bardzo modne są wszelkie koronkowe dodatki i wyrazista, ale dobrana ze smakiem, gustowna biżuteria.- Wśród propozycji dla mam przyszłych młodych polecamy klasyczne kreacje z bolerkiem, w spokojnych, twarzowych kolorach oraz stonowane dodatki. Długość sukni zależy od indywidualnych preferencji. Zasada, która w tym wypadku obowiązuje brzmi: ma być elegancko, ale komfortowo. Na pewno zbyt krótka suknia nie jest wskazana, ale nie jest powiedziane, że mama nie może pozwolić sobie na odrobinę kontrolowanego szaleństwa dodaje.


Dla pań, które ponad wszystko cenią sobie wygodę, proponujemy suknie z jersey`u, wybierane przez kobiety na co dzień gustujące w stylu nieoficjalnym, casualowym i sportowym. Jeżeli uroczystość została zaplanowana na lato, warto zdecydować się na żywe i jasne kolory, które dodadzą mamom uroku i tchną w nie dodatkowy, pozytywny zastrzyk energii.

--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz