Strój kąpielowy dla puszystej


Autor: Marcin Stefański


Martwisz się, ponieważ nadchodzą wakacje i trzeba będzie wyjechać na urlop? Większość osób nie może doczekać się tego momentu, ale jest całkiem spora grupa kobiet, która nie bardzo jest tym zachwycona, ponieważ wiedzą, że wiąże się to z koniecznością założenia stroju kąpielowego.

Panie o okrągłych kształtach zawsze zamartwiają się tym, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że trzeba będzie odkryć ciało, co do którego mają mnóstwo wątpliwości. 
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że krągłości i nadmiar ciała przeszkadzają, a strój kąpielowy, który znajduje się w szafie niczego nie maskuje. Tymczasem strój kąpielowy dla puszystej powinien z jednej strony być maksymalnie komfortowy, ale to co jest najważniejsze, to powinien optycznie wyszczuplać sylwetkę.

Jednoczęściowy kostium kąpielowy, czy dwuczęściowy?
Coraz więcej sklepów wprowadza do oferty duże stroje kąpielowe i wcale nie trzeba martwić się tym, że trzeba będzie spędzić mnóstwo czasu na znalezienie tego właściwego. Mimo tego, że moda plażowa dla puszystych jest coraz bardziej wszechobecna niewiele jednak sklepów oferuje naprawdę dobre kostiumy. Modele dwuczęściowe są bardzo ładne, lecz nie da się w nich nic zatuszować. Całe ciało i wszystkie mankamenty podane są na tacy i w zasadzie tylko mały procent kobiet puszystych może sobie na nie pozwolić. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest jednoczęściowy strój kąpielowy dla puszystej. Jak wiadomo najczęstszą przypadłością kobiet o większych rozmiarach jest niestety brak wcięcia w talii. Jedynym sposobem na zakrycie fałdki zlokalizowanej w tym miejscu będzie tylko kostium zabudowany. Są takie modele, które wyposażone są w dodatkowe wzmocnienia lub swoistego rodzaju halkę, pod którą nieco większy brzuszek jest świetnie zakryty.

Wzorzyste, czy gładkie stroje kąpielowe dla puszystych?
Wielu specjalistów od mody twierdzi, że mankamenty sylwetki najlepiej jest zakryć strojem gładkim i najlepiej w kolorze czarnym. To prawda, że czerń wyszczupla, a wielkie kolorowe wzory powiększają sylwetkę. Może tak być, lecz niekoniecznie. Zdarzają się stroje kąpielowe, na których nadruk wręcz wyszczupla odwracając uwagę od miejsc, które powodują kompleksy. Wzór nie zawsze pogrubia. Jak wiadomo pionowe linie wydłużają sylwetkę przez co wydaje się ona być troszkę mniejsza
Kobieta puszysta na plaży nie musi dziś wstydzić się swoich krągłości. Wszechobecna moda plażowa xxxl potrafi niejednokrotnie zdziałać cuda i stosując określone modele można udowodnić, że strój kąpielowy dla puszystej też może być atrakcyjny. Jeżeli dodatkowo będzie on wykonany z trwałych materiałów nie trzeba będzie martwić się o to, że po wyjściu z pływalni pojawią się przebarwienia

Marcin Stefański
Stroje kąpielowe dla puszystych
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Trwa ekspansja polskiej marki odzieżowej - Quiosque