środa, 27 lipca 2016

Polskie znaczy lepsze - marka Reserved


Sklep Reserved w galerii handlowej Alfa Centrum Gdańsk..by Artur Andrzej - Praca własna

Wiele osób kupujących ubrania nie na bazarze, ale w galeriach handlowych lub butikach odzieżowych kieruje się przyzwyczajeniem do określonej marki.
Do tej pory największym uznaniem cieszyli się producenci ubrań z krajów zachodnich czy USA. Camel Active, Digel czy Tommy Hilfiger gwarantowały nie tylko nowoczesne wzornictwo czy świetne kolory, ale i wysoką jakość.

Ostatnio coraz częściej sięgamy po produkty polskich firm odzieżowych. Czy tylko dlatego, że są one tańsze?

Otóż nie. Polskie firmy doskonale odnalazły się na światowych rynkach. Weźmy choćby znaną markę "Reserved", prekursora na rynku odzieżowym w Polsce.
Jest to dobry przykład na to, że przy dobrym zarządzaniu i odpowiedniej strategii rozwojowej nawet z  niewielkiego przedsiębiorstwa można stworzyć światowego giganta odzieżowego.

Przesada?
Właśnie nie. Sklepy Reserved z metką „Made in Poland” znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: w Warszawie, Stuttgarcie, Moskwie, Budapeszcie czy Pradze.
W najbliższym czasie zostanie otwarty sklep Reserved na Oxford Street w Londynie.

My Polacy możemy być dumni, że polska marka oferuje ubrania projektowane przez profesjonalistów z naszego kraju, a na dodatek charakteryzujące się wysoką jakością materiałów i starannym wykonaniem.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz