Biżuteria wiecznie młoda


Autor: Barbara LisowskaKobieca szkatułka z biżuterią, to tajemnica niezgłębiona dla każdego mężczyzny. Przypatrzmy się więc owej tajemnicy. 

Co powinno się w niej znaleźć, by jej zawartość była uniwersalna i ponadczasowa? 

Jak sprawić, by była ona dopasowana do obowiązujących (i wciąż zmieniających się) trendów?


Biżuteria Hand Made
Bizuteria Hand Made, to doskonałe rozwiązanie jeśli szukamy czegoś z jednej strony oryginalnego a z drugiej - ponadczasowego. Dlaczego? Ponieważ biżuteria ta, to mnogość różnych rozwiązań i aranżacji. Własnoręcznie przygotowaną biżuterię, możemy dostosować do różnych rodzajów odzieży. Możemy też stworzyć bardziej zaawansowane kombinacje, które łączone ze sobą dadzą niesamowity efekt.

Perły - naturalne i sztuczne
Doskonałym i przede wszystkim ponadczasowym dodatkiem są perły. Oczywiście piękniej wyglądają te naturalne, ale jeśli nie jesteśmy w stanie udźwignąć takiej inwestycji, zawsze możemy pomyśleć o perłach sztucznych. Nadają się one zarówno do bardziej klasycznych, jak też ekstrawaganckich kompozycji.

Bursztyn - uniwersalny i... tani
Ciekawym pomysłem na ponadczasową aranżację jest... bursztyn. Z bursztynu są wykonane przeróżne formy biżuterii, zarówno na szyję jak i ręce. Ponadto bursztyn można wykorzystać również w kompozycjach stworzonych przez siebie. 
Bizuteria Hand Made wykonana z bursztynu, to prawdziwy rarytas!
Imitacje drogich kamieni
W damskiej szkatułce na biżuterię, powinny znajdować się również elementy wykonane z imitacji drogich kamieni. Jaspis, brylant czy też inne formy drogich kamieni będą wyglądać niesamowicie w kompozycji z naszymi ubraniami. Nawet jeśli będą to ich imitacje.
Istnieje mnóstwo rodzajów i form biżuterii, która może być wykorzystywana jako nasza zarówno codzienna jak i "świąteczna" ozdoba. 
Najwięcej ma tu do powiedzenia nasza pomysłowość i dobry gust.

Polecamy: oryginalna biżuteria hand made w Kufertart.pl
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Trwa ekspansja polskiej marki odzieżowej - Quiosque