Przegląd internetowy: moda i uroda. Wydanie nr 14 (11-21 stycznia 2017)

Przegląd prasy i witryn internetowych: moda i uroda. Wydanie nr 14 (11-21 stycznia 2017) 

Nie lubimy zaglądać do Faktu, ale tym razem wyszperaliśmy dla Was tekst ku przestrodze. Tragiczna historia młodej, 16-letniej Rosjanki, która chciała wyglądać jak modelka! Jej organizm nie wytrzymał. 


Jest zima to musi być zimno (jak brzmiał kultowy tekst z filmu Miś). W tych okolicznościach przyrody często pojawia się powszechnie znana przypadłość - spierzchnięte usta. Magazyn Elle proponuje na to sposób - peeling cytrynowy. Jest przepis!Życie Podkarpackie podaje naturalne sposoby na wzmocnienie odporności, co na zimową porę jest jak znalazł. Pani Redaktor Mroszczyk Ameryki nie odkryła, ale w końcu najważniejsze, że szpalty (strona) zostały zapełnione 😄. 


Nałóż nutellę na włosy! Tak w każdym razie radzi Vumag w artykule " Smakowite sposoby na piękne włosy". Pasjonująca lektura 😋. 


Jakiego to durnoctwa ludzie nie wymyśla. Polki jako ciekawostkę podają przykłady najdziwniejszych perfum, które skoro są produkowane to ktoś je kupuje!
Wiecie że są np. perfumy o zapachu noworodka? 


Pożyteczny artykuł o tym jak należy dbać o stopy znajdziemy na portalu Senior. Tekst napisane prostym językiem, bez nadmiaru dziwactw - polecamy! 

Stylista z portalu Milion kobiet doradza, jakie fryzury są najmodniejsze podczas trwającego właśnie karnawału. Warto posłuchać, bo Paweł Matracki jest trenerem narodowej kadry fryzjerów. Imbir to znakomity środek na odchudzanie o czym przekonuje WP kobieta. A że moda na imbir zapanowała - jest obecnie powszechnie dostępny w każdym supermarkecie. Imbir 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Trwa ekspansja polskiej marki odzieżowej - Quiosque