Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby


Autor: Marek ZegarekCzy ty też zaczynasz ciężko oddychać na myśl zrobienia komuś prezentu? Co jeśli nie trafię? Co jeśli się nie spodoba? Ile mam wydać? Nie panikuj! Weź głęboki oddech i pomyśl przez chwilę, a z pewnością znajdziesz rozwiązanie.


Jak co roku, 14 lutego obchodzimy międzynarodowy dzień zakochanych, popularnie zwany walentynkami. W tym czasie poza marketingowym kiczem, który zapewne zaleje nas na ulicach miast i w galeriach handlowych, spłynie na nas błoga zasłonka, która mimo komercyjnego zacięcia sprawi, że poczujemy nieco więcej ciepła na sercu, zwłaszcza jeżeli mamy z kim dzielić te wyjątkowe chwile.

Choć w walentynkach nie chodzi o to, kto, komu zrobi lepszy prezent, to upominki i podarunki stały się nieodzowną częścią święta zakochanych. Nawet jeżeli nasz budżet nie pozwala nam na zbyt wielkie szaleństwo, to nawet najdrobniejszy upominek może wywołać uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki. Jak zatem podejść do dnia zakochanych i wybrać ten odpowiedni prezent dla niej, który sprawi, że jej serce szybciej zabije i będzie ciepło wspominać ten dzień?

Przede wszystkim nie radzimy popadać w przesadę. Metrowy pluszowy miś czy ogromny kosz upominkowy może ją rozbawią i ucieszą w tej danej chwili, jednak po opadnięciu emocji, rzeczywistość nie jest już taka różowa i nasza wybranka musi zmagać się problemem, co zrobić z takim prezentem. 
Stawianie na drogą biżuterię czy perfumy również nie ma większego sensu, bowiem gust kobiety może zmieniać się jak kalejdoskop i nie warto przepłacać za coś, co może skończyć na dnie szuflady czy zostanie za kilka chwil wymienione. Nietrafiony, drogi prezent jest gorszy niż najdrobniejszy podarek, który faktycznie coś znaczy.

Większość kobiet potrafi znacznie bardziej docenić prezent skromny, nawet wykonany własnoręcznie, ale niosący ze sobą jakieś przesłanie, wspomnienie wspólnie spędzonych chwil czy faktyczny wyraz swoich uczuć i emocji. 
Prezent dla dziewczyny, która jest wybranką naszego serca i traktujemy ją jako część swojego życia, będzie się wyróżniał niezależnie od tego czym jest, jeżeli tylko będzie podarowany od serca. Nie ważne czy jest to laurka, czy plakat, ręcznie wykonana bransoletka czy kolaż ze zdjęciami, z pewnością trafi on w sedno i podkreśli istotę wręczania upominków czy wspólnego świętowania.

Jeżeli nie mamy w swoim życiu tej jednej wybranej dziewczyny, z którą chcielibyśmy spędzić dzień zakochanych, to z pewnością w naszym życiu znajdzie się jakaś wyjątkowa kobieta, która ucieszy się z miłego słowa, czy niewielkiego upominku. Może to być bliska przyjaciółka lub mama, dla której nawet nasza obecność będzie wiele znaczyć. 
Prezent dla przyjaciółki może być znacznie ciekawszym rozwiązaniem niż szukanie czegoś dla ukochanej. W tym przypadku bowiem możemy zdecydowanie dać ponieść się fantazji i o ile nie będziemy przekraczać granicy dobrego smaku, to na pewno łatwo będzie znaleźć coś ciekawego i bardziej dojechanego niż walentynkowa bombonierka czy bukiet kwiatów.

W całym tym walentynkowym szaleństwie kluczem do sukcesu jest by nie dać się zwariować i obchodzić ten dzień tak jak chcemy tego my i bliska nam osoba, a nie tak jak dyktuje nam komercja i materialny tryb życia. Wszystkiego dobrego!


Odwiedź stronę Posterilla.pl - tu znajdziesz wyjątkowy prezent dla niej na każdą okazję!
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

167 tysięcy złotych na wizaż!