Dlaczego kobiety kupują kosmetyki?


Autor: nocanka


Chcesz widzieć co leży w podświadomości kobiet?
Dlaczego tak intrygują je kosmetyki?
Dlaczego są w stanie wydać na nie każde pieniądze nie zwracając na to uwagi?
Poznaj tajniki zachowań i spójrz w podświadomość kobiet.

Dlaczego kobiety kupują kosmetyki?Każda Kobieta jest inna, inaczej reaguje i zachowuje się w różnych sytuacjach, jednakże wszystkie Kobiety łączy jedno wewnętrzne pragnienie - wyglądać dobrze. W podświadomości każdej Kobiety jest wewnętrzny strach. Zapytasz jaki strach? 
Strach a raczej obawa o to jak zostaną zauważone, zapamiętane, obgadane jeśli nie będą dobrze wyglądać. Dlatego do pracy, kina, sklepu Kobieta nie wyjdzie nie przygotowana - każda chce prezentować się wyjątkowo.

Jeśli wie i ma wewnętrzna przekonanie , że wygląda dobrze jest pewniejsza siebie, silniejsza jednym słowem gotowa aby osiągnąć więcej w życiu zawodowym i towarzyskim. Widzi i czuje to od razu, po spojrzeniach mężczyzn po komplemencie od koleżanki - Hej ale Ty świetnie wyglądasz! Wtedy w jej podświadomości rodzi się radość, satysfakcja, wewnętrzny spokój i harmonia. Za te uczucia Kobiety są w stanie dużo zapłacić.

Podświadomość kobiecych zachowań była i jest wykorzystywana przez wszystkich producentów kosmetyków na każdym kroku. W reklamie widzimy idealną modelkę z perfekcyjnym makijażem, na której widok w naszej podświadomości zapala się lampka małej zazdrości, chęci poprawy i zmiany swojego wizerunku. Następnie zapala się lampka sprawdzenia toaletki co zwykle kończy się zakupem kosmetyku następnego dnia.

Wtedy kwestia ceny schodzi na drugi a nawet trzeci plan.

Są także Kobiety dla których oprócz działania i jakości kosmetyku liczy się bardziej jak kosmetyk się prezentuje. 

Czy zwróci uwagę innych? 
Czy przez to zostanę zauważona wyróżniona w swoim towarzystwie? 
Tą strefę podświadomości Kobiety także wykorzystują producenci ekskluzywnych linii kosmetyków prześcigając się w różnych pomysłach jak stworzyć produkt ekstrawagancki, który Kobieta będzie pożądała bardziej dla opakowania by zrobić wrażanie w swoim otoczeniu.

Wielu mężczyzn nie rozumie dlaczego Kobieta tak często poprawia makijaż, patrzy w lusterko, pyta jak wyglądam?, chodzi do toalety przysłowiowo przypudrować nosek. 

Robi to tylko dlatego aby utrzymać dobry wygląd przez co chce przedłużyć swoją pewność siebie i poczucie komfortu. Mężczyzna myśli całkowicie w przeciwnym kierunku, wydaje mu się , że kobieta maluje i pudruje się godzinami przed lustrem aby kokietować i kusić. 
Jednym słowem patrzy na to pod względem seksualnym. To odmienne spojrzenie bardzo często jest powodem wielu sprzeczek i kłótni. No ale przecież Kobiety są z Wenus a Mężczyźni z Marsa.

Autor : Janusz Myszczyszyn właściciel portalu kosmetycznego www.nocanka.pl
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Silikonowe biustonosze

Jak ściągać zabezpieczenie z ubrań - poradnik praktyczny

Top 6 najmodniejszych sukienek na wesele

Trwa ekspansja polskiej marki odzieżowej - Quiosque